Ešte stále máme zopár voľných miest v Batoľatkove

O NÁS

Sme súkromné zariadenie, ktoré vzniklo v roku 2013 so zámerom poskytovať celodennú a komplexnú starostlivosť pre deti vo veku od 1 do 3 rokov. V roku 2017 sme sa presťahovali do modernej novostavby na ulici Čapajevová 11 v Prešove. Naše jasličky sú vybavené najnovším systémom vykurovania a vetrania. To v praxi znamená, že celý náš komplex disponuje podlahovým vykurovaním a o stály prísun čerstvého vzduchu sa stará najmodernejšia dánska rekuperačná technológia. Táto technológia sníma obsah CO2 vo vzduchu, nahrádza vydýchaný vzduch čerstvým, a tým sa zabezpečuje výrazne zníženie prenosu bakteriálnych chorôb u Vašich batoľatiek. Kuchyňa je vybavená nadštandardným nerezovým zariadením, súčasťou ktorého je konvektomat a plynový sporák. Prevádzka kuchyne spĺňa všetky súčasné hygienické normy a nariadenia. Kuchárka pre Vaše batoľatko pripraví každý deň čerstvé a chutné jedlá. V prípade, že Vaše batoľa trpí akýmikoľvek stravovacími problémami či alergiami, prispôsobíme mu jedálniček podľa potrieb.

Zakladáme si na rodinnej atmosfére, dôvere, individuálnom prístupe a kvalitnej starostlivosť.
Zaručujeme Vám kvalifikovaný personál s dlhoročnými skúsenosťami.

Starostlivosť poskytujeme celoročne s výnimkou sviatkov. Prevádzková doba je od pondelka do piatku od 7:00 hod. do 16:30 hod. s celodennou stravou pre Vaše batoľatká.

Režim dňa a program zohľadňujú vek, individuálne a fyziologické potreby detí. Cieľom jednotlivých aktivít je:

  • Vytváranie a rozvoj stravovacích a hygienických návykov
  • Vytváranie sociálnych väzieb (hry v kolektíve)
  • Podpora samostatnosti
  • Rozvoj kreativity, pohybových a hudobných schopností

Naša poloha v blízkosti centra ponúka tiché a bezpečné prostredie. Jasličky majú taktiež vlastný, priestranný dvor s možnosťou parkovania. V našich priestoroch sme vytvorili harmonické prostredie pre všestranný rozvoj Vašich ratolestí. Detské jasle poskytujú priestory šatne, tri herne, dve spálne, vlastnú kuchyňu a jedáleň. Samozrejmosťou sú hračky a didaktické pomôcky. Nezabúdame ani na oslavy detských sviatkov ako je MDD, Mikuláš, narodeninové párty či karneval. Tieto momenty sa zapíšu do pamäti detí navždy. Voľný čas trávime prechádzkami po okolí alebo hrami na dvore, ktorý je prispôsobený pre aktivity s batoľatami.